3D simulácie


3D Simulácie: Vízia a výkon robotizovaných systémov

Roboty sa stali neodmysliteľnou súčasťou priemyselného prostredia, kde zohrávajú kľúčovú úlohu v rôznych aplikáciách, ako je lakovanie, bodové zváranie, paletizácia a mnoho ďalších.

V spoločnosti Acumatix sme našu pozornosť zamerali na využitie 3D simulácií na offline programovanie, odladenie cycle time a verifikáciu výroby. Objavte s nami výhody 3D simulácií v priemysle

15+

rokov skúseností

20+

projektov

Ako funguje 3D simulácia?

Roboty sa už bežne používajú v priemyselnom prostredí - na lakovanie, bodové zváranie, paletizáciu a veľa ďalších aplikačných možností.

3D simulácie nám umožňujú presne napodobniť reálne prostredie a fyzické interakcie robota vrátane jeho dosahov a času cyklu. Týmto spôsobom môžeme vyhodnotiť výkonnosť robota a celej výrobnej linky z hľadiska vyťaženia, toku produkcie a výrobných časov.

Simulácia  presne napodobňuje reálne prostredie, ako aj fyzické interakcie robota s týmto prostredím. Prostredníctvom simulácie môžeme vyhodnotiť výkonnosť robota z hľadiska lokalizácie, plánovania pohybu a riadenia.

VÝHODY

Výhody 3D simulácií


Naša expertíza v 3D simuláciách

V spoločnosti Acumatix sme odborníci v oblasti využitia 3D simulácií v priemyselných aplikáciách.

Naše skúsené a kvalifikované tímy inžinierov a dizajnérov sú schopní vytvárať komplexné a presné modely prostredia a robotických systémov, čo umožňuje našim klientom dosiahnuť vynikajúce výsledky.

S našimi 3D simuláciami môžete mať istotu, že vaše robotické systémy budú optimalizované a pripravené na výzvy priemyselného prostredia. Kontaktujte nás ešte dnes a objavte možnosti, ktoré vám môžeme ponúknuť v oblasti 3D simulácií a robotizácie.

Naše služby v rámci 3D Simulácie

 • Vytvorenie layout výroby v 3D

 • Dosiahnutie vysokej flexibility bez potreby odstavenia výroby

 • Simulácia a overenie výrobného procesu pred spustením výroby

 • ABB RobotStudio

 • RoboDK

 • FANUC ROBOGUIDE

 • Siemens Process Simulate

  Kontaktujte nás

  S našimi službami v oblasti 3D simulácie získate komplexné a presné modely vašich výrobných procesov, čo vám umožní optimalizovať vašu produkciu a dosiahnuť lepšie výsledky. Kontaktujte nás ešte dnes a objavte možnosti, ktoré vám môžeme ponúknuť.

  +421 918 959 536